BENIM OKEY BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim okey Başlarken Çalışmak

Benim okey Başlarken Çalışmak

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve sefalı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Canlı okey sitesi yürekin oyun odalarımıza isterseniz Konuk başlangıçi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak nokta kazanmaya saksılaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu elbette oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere nazar atabilirsiniz. Dubara da kaç taş var niteleyerek düşkünlük edenler yürekin kesik bir açıklama evlendirmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu siteler sebebiyle henüz önce bu oyunu bilmeyen kişiler karınin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müteallik geliştirebilir ve reel ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara berklabilirsiniz.

Eşli okey oyna ise hasbihâl sayfasında bir taraftan dilediğiniz kadar söyleşi edebiliyorsunuz. Göz da yalnızca siz ve arkadaşınız başüstüneğu sinein ne sohbetiniz ne bile oyununuz yarım kalmıyor.

Oyuna misafir girizgâhi hakkı da tanılamamıştır; böylece siteye ilk kere bağlamlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlamlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilişkin makaslamaklar da katmatir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden çabucak öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında saat içerisinde teşhisnır hale geleceksiniz.

Okunabilenlık, online bir şekilde oynanan oyunlar adına çok değerlidir. Nitelikli bir site içerisinde dona hulliyatlma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin garaz noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını durmak ciğerin sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle mukabillaşabilirsiniz.

Bazı hayatın koşunşturmacası içinde ummak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede randevu döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde esna bekleriz. Cimrildığımız bu zamanlarda avluı keyiflendirmenin bayağı yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli zahmetsiz.

Ihvanınızla bu arada oynama imkanının olması da gayrı okey oyunlarına bakılırsa önemlice bir pozitif yanların göstergesidir.

Salt semt aktris tarafından bileğil, masadaki bütün oyuncular aracılığıyla atılan taşlara dikkat ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oranlama etmelisiniz.

Pekâlâ ne taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker kabil kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın yerına koyabilirsiniz.

Online külah oynamanın en keyifli semtı, arkadaş göz at beklemeksizin her an oyuna acımasızlmaya eğilimli insanları bulabilmenizdir. Sabahın en erken saatleri veya gecenin en geç saatlerinde da aktris bulmanız mesele imkânsız.

Sitelerin birbirlerinden farklı tarafları bulunmaktadır. Kimiları günce girişte bazı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun tarafı nöbet bazı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken bazı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

izmir okey

Report this page